Nad ranem z WCPR wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, iż w rejonie ul. Lajkonika w Bielsku-Białej widać słup czarnego dymu. Wysłano trzy zastępy straży pożarnej i patrol policji.
Trwają czynności służb ratunkowych. Wkrótce więcej informacji.
Nad ranem z WCPR wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, iż w rejonie ul. Lajkonika w Bielsku-Białej widać słup czarnego dymu. Wysłano trzy zastępy straży pożarnej i patrol policji.
Trwają czynności służb ratunkowych. Wkrótce więcej informacji.