Kultura i rozrywka Żywiec

Diamentowe i złote gody w Ujsołach

Fot. UG Ujsoły

Aż 21 par małżeńskich z gminy Ujsoły świętowało swoje diamentowe i złote gody.

Uroczystości rozpoczęły się od mszy w ujsolskim kościele. Potem jubilaci udali się do Geo-Parku Glinka, gdzie odbyły się dalsze uroczystości. Tam otrzymali pamiątkowe medale przyznane przez prezydenta Polski Andrzeja Dudy, a także statuetki, kwiaty i drobne upominki. Przy tym niezwykle sympatycznym wydarzeniu przygrywała Kapela Selesz pod kierunkiem Czesława Kobielusza.

Diamentowe gody, czyli 60-lecie wspólnego życia, świętowali: Maria i Józef Lachowie, Stefania i Jan Miziowie, Wiktoria i Jan Mrozkowie, Joanna i Franciszek Sporkowie oraz Elżbieta i Antoni Zoniowie.

Natomiast złote gody, czyli 50-lecie, obchodzili: Janina i Edward Bryjowie, Janina i Stanisław Bryjowie, Anna i Stanisław Ciurlowie, Barbara i Wiesław Gieroniowie, Anna i Antoni Kręcichwostowie, Elżbieta i Władysław Ostrowscy, Emilia i Tadeusz Piętkowie, Maria i Wawrzyniec Płoskonkowie, Helena i Stefan Rybarscy, Maria i Czesław Sporkowie, Sabina i Rudolf Szafronowie, Helena i Marian Szatanikowie, Maria i Henryk Szczotkowie, Irena i Jan Szczotkowie, Barbara i Eugeniusz Trzopkowie oraz Stefania i Bronisław Witosowie.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o